0 položek - 0Kč

Způsob dodání a legislativa činnosti

INFORMACE K ČINNOSTI -

K činnosti grafického designéra není potřeba živnostenského oprávnění. Autorem designu je grafik - fyzická osoba registrovaná Finančním úřadem s přiděleným DIČ pro placení daně z příjmů pocházejících z tvůrčí a autorské činnosti. (ustanovení živnostenského zákona č. 445/1991 Sb. v platném znění §3 odst. 1, je stanoveno, že "živností není využívání výsledků duševní a tvůrčí činnosti", chráněných zvláštními zákony a tudíž nespadá do působnosti živnostenského zákona). Design triček je vytvářen dle Autorského zákona - č. 121/2000 Sb.


INFORMACE O ZPŮSOBU DODÁNÍ DESIGNU(díla - potisku textilu) -  pouze po ČR! doba dodání: 24h až 14 dnů od objednání nebo i jinak po domluvě 724 377 611 (z důvodu dárku, svátku, dovolených atd.) 

Trička s designem od Rowdie.cz lze objednat a zaslat dobírkou nebo si objednaný design trička může zájemce osobně vyzvednout v obchodě,  případně jinak po osobní - telefonické 724 377 611 domluvě.  Veškeré nosiče (textil / trička) designu jsou zdarma (objednatel platí pouze za zhotovený design trička a potisk nebo výšivku). Zhotovitel designu triček není plátcem DPH.

NEVYHOVUJÍCÍ TEXTIL NEBO JEHO ZÁVADNOST - Osobně vrátit nebo vyměnit v obchodě , nebo odeslat zpět na dobírku zhotoviteli designu na Rowdie.cz (kontaktní adresa uvedena v levém horním rohu el. faktury) , případně volat  724 377 611